Selena Gomez - Bigraphy

9. října 2010 v 12:27 | Alice.22 |  Biography
picture
Selena Marie Gomez (22. července 1992) je americká herečka a zpěvačká známá pro její roli Alex Russo v seriálu Wizards Of Waverly Place. Selena hrála i v televizních filmech jako Another Cindrella Story nebo Princess Protection Program. Před Disney měla malou roli
v Barney & Friends, kde se seznámila se svojí nejlepší kamarádkou Demi Lovato. V roce 2008 podepsala nahrávací smlouvu s Hollywood Records a přispěla svými písničkami k dílům jako je Tinker Bell, Another Cindrella Story a Wizards Of Waverly Place. Selena a její skupica Selena Gomez & The Scene vydali dne 29. září 2009 debutové album Kiss & Tell. První singl "Falling Down" vyšel 21. srpna 2009.
Selena Gomez se narodila v Grand Prairie v Texasu. Narodila se rodičům Ricardovi Gomez a Mandy Teefy (Cornett). Její matka je bývalá divadelní herečka, která v 16 letech porodila. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo 5 let. Poté se její matka Mandy v roce 2006 opět provdala, za Briana Teefy. Její otec je mexického původu a matka italského.
Gomez začala svou hereckou kariéru ve věku sedmi let, kdy hrála Giannu v Barney & Friends. Později měla menší roli v Game Over a TV filmu Walker, Texas Ranger: Trial By Fire. V roce 2004 byla Selena objevena Disney Chennelem v celosvětovém průzkumu. Objevila se jako hostující hvězda v Suite Life of Zac & Cody, Hannah Montana. POté následovala jedna z hlavních rolí, která jí proslavila. Zahrála si jednu z hlavních rolí v Disney seriálu Wizards Of Waverly Place. V roce 2008 účinkovala v pokračování Cindrella Story. V roce 2009 si zahrála po boku své nejlepší kámošky Demi ve snímku Princess Protection Program, který přitáhl 8,5 miliónů diváků.
Selena byla jmenována nejmladším vyslancem UNICEF a 4.9. 2009 odcestovala do Ghany na pomoc dětem, které nemají základní potřeby (pitná voda, vzdělání, zdravotní péči a výživa).
Sel je křesťanka, která už od dvanácti nosí prsten čistoty na kterém má vyryté True Love Waits (Pravá láska počká). Má 4 psy.
Je nejlepší kamarádka s Demi Lovato, se kterou se znají už od 7. Po dvou zveřejněných video blocích na YouTube, vytvořily Miley Cyrus a její BFF Mandy Jiroux parodii na tyhle videa. Tato zpráva nesla teorii, že Gomez se dohadovala s Miley  Cyrus o Nicku Jonasovi a, že Selena Gomez nahradila Demi Lovato za Miley Cyrus.

oddělovač

picture1

picture2

picture3


picture5

Kopíruj jedině se zdrojem!

můj zdroj

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama